piektdiena, 2012. gada 24. augusts

GRANATIN Q10 – ar sirdi nenovecot!

25.07.2012, 18:04
Mēs visi gribam dzīvot ja ne mūžīgi, tad ilgi un laimīgi. Bet laime vienkārši nav iedomājama bez labas veselības un jaunības sajūtas. Bet vai ir iespējams saglabāt nenovērtējamās dāvanas?

Ar katru gadu jēdzieni „briedums” un „vecums” aizvirzās aizvien tālāk. Ja XIX gadsimtā 55 gadus vecu dāmu dēvēja par „vecenīti”, XX gadsimtā – par „gados vecāku sievieti”, tad tagad viņu sauc nekā citādi kā par „dāmu vidējos gados”, bet pati novīšanas sākšanās, Balzaka vecums, plūdeni ir novirzījies no „autora” 25-30 uz 40-45 gadiem. 


Mūsdienu cilvēks dara visu, lai pēc iespējas ilgāk paliktu jauns. Kosmetoloģija un plastiskā ķirurģija dara brīnumus, „pievienojot” tiem, kas vēlas, ne vienu vien gadu desmitu, bet diemžēl, tās aprobežojas tikai ar ārējo efektu. 

Bet mūsdienu jaunais straujais dzīves ritms nolieto organismu gandrīz vai agrāk nekā pirms vairākiem gadsimtiem. Un pirmā triecienu saņem vissvarīgākā sistēma – sirds un asinsvadu. Ar katru gadu sirds slimnieku skaits pastāvīgi pieaug, turklāt pašas slimības strauji kļūst jaunākas – miokarda infarkts tagad sastopams par 25 gadus veciem cilvēkiem. 

„Sirds liesmojošais motors” rada traucējumus nepiedodami bieži – pašreiz sirds un asinsvadu sistēmas slimības ir pirmās nāves iemeslu sarakstā visā pasaulē. 

Un pat tie, kas neko nezina par „sirdslietām”, pēc 30 gadu vecuma robežas sāk sūdzēties par paaugstinātu nogurdināmību un pastāvīgu nogurumu, vispārēju stāvokļa pasliktināšanos, uzmanības un darbspēju pazemināšanos. 

Tādu skumju metamorfožu iemesls – īpašas vielas līmeņa pazemināšanas ar sarežģītu nosaukumukoenzīms Q10 (vai ubihinons), kam ir svarīga nozīme šūnu enerģētiskajā līdzsvarā un visa organisma veselībā.

Tieši koenzīms Q10 ir atbildīgs par molekulu adenozīntrifosfāta (ATF) veidošanos – svarīgākā enerģijas pārnēsātāja organismā. Vienas ATF molekulas dzīves „ilgums” ir mazāks par minūti, tāpēc ATF „enerģētisko” rezervju organismā vienkārši nav. Bet tātad – tās pastāvīgi jāpapildina. 

Vislielākā koenzīma Q10 koncentrācija ir tieši sirds muskulī, jo ATF nepieciešams sirdij, lai tā pastāvīgi sarautos. 

Ubihinons uztur vajadzīgajā līmenī arī vielmaiņu, kuras traucējumi izraisa diabētu un citas endokrīnas saslimšanas, holesterīna uzkrāšanos un svara problēmas. 

Zinātnieki ir aplēsuši, ka jauns un vesels organisms izstrādā līdz 300 mg ubihinona diennaktī. Bet pēc 30 gadu dzīves koenzīma saturs organismā pazeminās ar katru gadu un līdz 60 gadiem saturs ir tikai 50% no „jaunības” daudzuma.

Vēl viens pastāvīgs organisma novecošanās iemesls – brīvie radikāļi. Ar šo savienojumu dēvē „brāķētos” savienojumus ar nepietiekošu elektronu. Tiecoties kompensēt deficītu, „brīvie” paņem nepieciešamo elektronu no mūsu organisma veselajām šūnām, līdz ar to tās sagraujot. Sākumā brīvie radikāļi izrēķinās ar slimajām šūnām (kas pat ir derīgi organismam), bet pēc tam ķeras klāt veselajām. Brīvo radikāļu kontā – onkoloģiskās saslimšanas, ateroskleroze un cukura diabēts.

Vai ir iespējams pagriezt laiku atpakaļ, kad runa ir par veselību? Atjaunināt ķermeni, atjaunot šūnas, piespiest sirdi strādāt kā jaunībā – bez traucējumiem? Atklāt tā jaunības eliksīra formulu, par kuru cīnījušies sendienu alķīmiķi un pagājušā gadsimta zinātnieki? Jā! Un par šīs formulas galveno sastāvdaļu jākļūst vielai, kas nomāc brīvo radikāļu iedarbību un paaugstina koenzīma Q10 līmeni. 

Turklāt „antioksidanta” sastāvdaļai tiek izvirzītas visstingrākās prasības – tai jāapvieno iedarbīgums ar dabisku izcelsmi. Pretējā gadījumā formula nebūs droša – jo, kā pierādījuši zinātnieku pētījumi, „ķīmiskie” antioksidanti draud ar nopietnu un kaitīgu pārdozēšanu. 

Kompānijai Vision ir izdevies paveikt patiesi neticamo – atklāt un patentēt, lai arī ne mūžīgas, bet ilgas jaunības formulu ar nosaukumu GRANATIN Q10 kura sastāvā ietilpst koenzīms Q10, vitamīni C un E, kā arī spēcīgākais antioksidants – granātābola pulveris.


Pēdējais komponents – jaunības formulas know-how. Granātābols iemieso nemirstību, mūžīgu auglību un laimīgu nākotni. Par granātābola (vai „kartāgiešu ābola”, kā to sauca romieši) dziednieciskajām īpašībām cilvēki zina jau vairākus tūkstošus gadu. Un šis ābols ir patiesi tāds, kas padara jaunāku, jo granātābola sēklas ir bagātas ar vitamīniem, minerāliem un tām piemīt spēcīgāka, salīdzinot ar citiem dabīgajiem avotiem, antioksidanta iedarbība. 

Produkta sastāvā ietilpstošais koenzīms Q10 ar granātābola pulveri veido nopietnu atjauninošu tandēmu, kas veicina šūnu atjaunošanos un reģenerāciju. Tas palēnina novecošanas procesu un pazemina paaugstinātu arteriālo spiedienu, kavē sirds išēmiskās slimības, miokarda infarkta attīstību. Turklāt koenzīms Q10 neizraisa blakus efektus. Speciālisti iesaka lietot preparātus ar koenzīmu Q10, sākot no 30-35 gadu vecuma – lai justos vismaz uz 30 arī 60 gadu jubilejā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru